Main menu

O nas

Kłopoty z kredytem w banku? Jesteśmy Twoją jedyną szansą!

Oferujemy kredyty pod zastaw nieruchomości, czyli pożyczki bez BIK, które pozwolą Państwu na otrzymanie szybkiej gotówki. Pomagamy również załatwić kredyty bankowe, dofinansowania,
kredyty na start.

Dlaczego właśnie my?

Ponieważ jeżeli nam nie uda się załatwić dla Państwa dofinansowania, najprawdopodobniej nie uda się to już nikomu innemu.

Na rynku kredytów działamy już 12 lat. Nasz zespół to obecnie 45 agentów i pośredników z całej Polski, których przybywa z każdym miesiącem. Wszyscy nasi pracownicy to ambitni i doświadczeni specjaliści od finansów – osoby konkretne i profesjonalne, działające w branży od wielu lat, które dojadą do Państwa wszędzie. Szeroki zasięg działania (cała Polska) oraz liczne koneksje w bankach i instytucjach pozwalają nam działać właściwie bez ograniczeń. Nawet jeśli Państwa bank odmówił udzielenia kredytu, my wciąż możemy zmienić tę sytuację!

Spełniamy Państwa marzenia

Państwa historia w BIK-u nie pozwala wziąć kredytu? To nie powód, by rezygnować ze swoich planów! Udzielane przez nas kredyty pod zastaw to świetna alternatywa dla kredytu bankowego.

Zapewniamy szybkie i sprawne działanie oraz najtańsze oprocentowanie na rynku (od 1,6%). Mogą nam Państwo zaufać – mamy ogromne zaplecze finansowe i wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego wiemy, jak sprawić, by proces udzielania pożyczki bez BIK przeszedł w pełni bezpiecznie i z obustronną satysfakcją.

Nasi agenci chętnie spotkają się z Państwem w wyznaczonym miejscu i czasie, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, omówić szczegóły i dostosować ofertę do Państwa potrzeb. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Wystarczy zadzwonić – to nic nie kosztuje.

Kredyty pod zastaw nieruchomości?
Z pomocą Alibi z łatwością otrzymają Państwo pożyczkę bez BIK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *